Zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury

Zapisz się na zajęcia

do Młodzieżowego Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku

Zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty edukacyjno-artystycznej Młodzieżowego Domu Kultury w Płocku. Dla dzieci i młodzieży przygotowaliśmy szeroki wybór zajęć pozaszkolnych rozwijających zainteresowania i talenty artystyczne.

Proponujemy: teatr, taniec, grę na instrumentach (gitara, keyboard), plastykę, język angielski, zajęcia sportowe (piłka nożna, siatkówka, badminton, szachy, siłownia, joga dla dzieci), zajęcia rozwijające i logopedyczne.

Wszystkie zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych.

Można nas znaleźć:

• w głównej siedzibie przy ul. Tumskiej 9a (wejście od Tumskiej);
  • filii Ogród Jordanowski (ul. 4 Pułku Strzelców Konnych);
  • filii eMDeKuś (ul. Walecznych 20, w Szkole Podstawowej nr 23);
  • i filii Przystanek Maciuś (ul. Harcerska 2a przy Miejskim Przedszkolu nr 34).

Aktualny plan zajęć wraz z ich opisami oraz sylwetki nauczycieli można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.mdk-plock.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu (24) 364-77-15 lub drogą mailową na adres: dzialimprez@mdk-plock.pl.

Zachęcamy do obserwowania naszego fanpage’a na Facebooku: facebook.com/mdkplock