💜Dzień pełen empatii i fioletu! 💜
💜 Dzień pełen empatii i fioletu! 💜 W Miejskim Przedszkolu nr 13 Misia Uszatka obchodziliśmy dziś Światowy Dzień Wcześniaka.Dzieci brały udział w krótkich pogadankach i prezentacjach, dzięki którym mogły lepiej zrozumieć, kim są wcześniaki i dlaczego potrzebują szczególnej troski 👶💜 Nasze przedszkolaki w fioletowych strojach stworzyły wyjątkową atmosferę wsparcia i solidarności 💜✨ Dziękujemy za piękny i wartościowy dzień! 💜

