PRZEDSZKOLE ROKU i NAUCZYCIEL NA MEDAL w akcji „Przedszkole na Medal”

Ogromną radość sprawiła nam wiadomość, że nasze przedszkole zostało przez Państwa zgłoszone do nagrody PRZEDSZKOLE ROKU w akcji „Przedszkole na Medal” – plebiscycie edukacyjnym, który w województwie mazowieckim jest prowadzony przez „Polska Times”. Laureaci tego plebiscytu są wyłaniani w głosowaniu, które rozpoczęło się 25.10 i potrwa do 2 grudnia 2021r. Wszystkie informacje o akcji można znaleźć pod adresem: https://polskatimes.pl/p/kandydat/miejskie-przedszkole-nr-13%2C2228357/
Jednocześnie nominację do tytułu Nauczyciel na Medal otrzymały nauczycielki : OLGA PESTA i KATARZYNA PIETRZAK  https://polskatimes.pl/p/kandydaci/nauczyciel-na-medal%2C1010339/?groupId=94793
Jesteśmy wdzięczni za każdy głos, ale przede wszystkim dziękujemy za Państwa zaufanie 
Głosować można bezpośrednio smsem :

-GŁOS NA NASZE PRZEDSZKOLE – SMS O TREŚCI : TMZ.62 NA NUMER 72355

-GŁOS NA OLGĘ PESTA – SMS O TREŚCI : CMZ.52 NA NUMER 72355

– GŁOS NA KATARZYNĘ PIETRZAK – SMS O TREŚCI : CMZ.45 NA NUMER 72355