Pomysł na „Kalendarz Adwentowy” – film instruktażowy

KULTURALNE Dzień dobry,   W tym trudnym czasie tylko kultura i sztuką mogą podnieść nas na duchu. W związku z tym, przenieśliśmy swoją działalność do internetu pod nazwą “Kultura na wynos 2.0”. Między innymi nasze pracownie nagrywają filmy instruktażowe, w których pokazują jak przy użyciu dostępnych dla wszystkich materiałów stworzyć swoje własne dzieła. Chcemy zachęcić do kreatywnego spędzania czasu z dziećmi.

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, nasza pracownia Galeria Sztuki Dzieci i Młodzieży przygotowała dla Państwa film instruktażowy, w którym pokazuje jak przy użyciu dostępnych dla wszystkich materiałów wykonać kalendarz adwentowy.

Link do Kalendarza Adwentowegohttps://www.youtube.com/watch?v=nPP-isWmuwA&fbclid=IwAR0H49VptL0atk4SPOf3O-Lt9oHiUr7jbcFIMmIXwVpLw2d4zUlWvZHLfsM

Link do jesiennych jeżyhttps://www.youtube.com/watch?v=Kv6qUuYMPzQ&t=581s
  Chcemy podzielić się naszymi filmami, żeby kultura i sztuka trafiała do jak największej ilości odbiorców. Mamy nadzieję, że nasze filmy przypadną Państwu do gustu i z chęcią zobaczą kolejne.

Pozdrawiam serdecznie,
____
Patrycja Grodecka
Specjalista ds. Promocji
Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów
tel. 24 366 43 38 | 662 948 964