POKiS im. Themersonów – Wielkanocne zabawy i konkursy

Wielkanocne zabawy i konkursy dla młodzieży, dzieci oraz całych rodzin

Razem z Galerią Wisła, Młodzieżowym Domem Kultury w Płocku oraz Płocką Lokalną Organizacją Turystyczną zapraszamy do udziału w Wielkanocnych zabawach i konkursie dla młodzieży, dzieci oraz całych rodzin.

Jedną z atrakcji są “Wielkanocne warsztaty online”. Nasz projekt skierowany jest do rodzin z dziećmi. 17 marca 24 marca oraz 24 marca w godz. 10-18 w Pracowni Kolor i Forma w Galerii Wisła, będą czekać na Państwa do odbioru pakiety “Zrób to sam” potrzebne do stworzenia wielkanocnych palem oraz ozdób świątecznych. Odbierając pakiety i tworząc z nami, weźmiecie udział w konkursie, gdzie do zgarnięcia będą wyjątkowe nagrody.

Warsztaty zostaną udostępnione na profilach na Facebooku Galerii Wisła i Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki im. Themersonów. Plan jest następujący: 19 marca – Tworzymy palmy wielkanocne, 26 marca – Robimy ozdoby świąteczne.

Więcej szczegółów na stronie pokis.pl. Konkurs zostanie ogłoszony w najbliższą sobotę 20 marca.

POKiS im. Themersonów